Aktuální vývoj situace

14. 10. 2020

Vážení sportovní přátele,  v návaznosti na mimořádná opatření Vás informuji o aktuální situaci v našem klubu. S ohledem na nařízení Vlády ČR jsme nuceni přerušit všechny naše tréninky a to na dobu platnosti těchto nařízení, tedy na dobu 14 dní + podzimní prázdniny. Pochopitelně dále se budeme řídit nařízením Vlády ČR. 

V minulých dnech jsme dělali maximum možného pro zachování tréninků. Toto maximum budeme dělat i nadále. Pokud to bude jen trochu možné, ihned obnovíme tréninky v plném rozsahu. Díky tomu, že jsme  organizovaný sportovní klub, který je registrován u národních sportovních svazů, máme velkou naději, že budeme v prvních vlnách uvolňování. Výhodou je, že vlivné národní sportovní svazy velmi tvrdě apelují na Vládu ČR, což by pro nás mohlo být pozitivní a mohlo by to pro nás znamenat brzký návrat do tělocvičen. Další dobrou zprávou je skutečnost, že v drtivé většině lokalit máme úspěšně předjednanou možnost posunutí termínů posledních tréninků o několik týdnů déle před začátkem letních prázdnin. Máme tak dostatečnou rezervu pro případné náhradní tréninky na konci školního roku. 

Těšíme se na brzké shledání v tělocvičnách.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace