Tréninky

Nápověda
Lokalita
Černý Most
Škola
ZŠ Gen. Janouška
Trénink
Minivolejbal při ZŠ - Černý Most 7-11 let
Čas
Čtvrtek 17:30-18:30
Lokalita
Černý Most
Škola
ZŠ Gen. Janouška
Trénink
Volejbal při ZŠ Černý Most 12-17 LET
Čas
Čtvrtek 18:30-19:30
Lokalita
Letňany
Škola
ZŠ Tupolevova
Trénink
Začátečníci - ZŠ Tupolevova
Čas
Pondělí 17:00 - 18:00
Lokalita
Staré Ďáblice
Škola
ZŠ Ďáblice
Trénink
Začátečníci - ZŠ Ďáblice
Čas
Úterý 17:00-18:00
Lokalita
Staré Ďáblice
Škola
ZŠ Ďáblice
Trénink
Bílé pásky (9. kyu) - ZŠ Ďáblice
Čas
Úterý 18:00-19:00
Lokalita
Staré Ďáblice
Škola
ZŠ Ďáblice
Trénink
Bíložluté pásky (8. kyu) - ZŠ Ďáblice
Čas
Úterý 19:00-20:00
Lokalita
Letňany
Škola
ZŠ Tupolevova
Trénink
Bílé pásky (9. kyu) - ZŠ Tupolevova
Čas
Pondělí 18:00 - 19:00
Lokalita
Kobylisy
Škola
ZŠ Burešova
Trénink
Začátečníci - ZŠ Burešova
Čas
Čtvrtek 17:10-18:00
Lokalita
Kobylisy
Škola
ZŠ Burešova
Trénink
Bílé pásky (9. kyu) - ZŠ Burešova
Čas
Čtvrtek 18:00-19:00
Lokalita
Černý Most
Škola
ZŠ Gen. Janouška
Trénink
Dance Kids - ZŠ Gen. Janouška
Čas
Středa 17:00-18:00
Lokalita
Mníšek pod Brdy
Škola
Esmarin - sportovně relaxační centrum
Trénink
Začátečníci - Mníšek pod Brdy
Čas
Úterý 16:00 - 17:00
Lokalita
Mníšek pod Brdy
Škola
Esmarin - sportovně relaxační centrum
Trénink
Pokročilí - Mníšek pod Brdy
Čas
Úterý 17:00 - 18:00
Lokalita
Slivenec
Škola
ZŠ Slivenec
Trénink
Začátečníci - ZŠ Slivenec
Čas
čtvrtek 15:10 - 16:00
Lokalita
Zbraslav
Škola
ZŠ Vladislava Vančury
Trénink
Začátečníci - Zbraslav
Čas
od 2.10. pátek 15:00-16:00
Lokalita
Vysočany - Balabenka
Škola
ZŠ Na Balabence
Trénink
Začátečníci - Vysočany
Čas
Čtvrtek 17:10 - 18:00
Lokalita
Vysočany - Balabenka
Škola
ZŠ Na Balabence
Trénink
Bílé pásky (9. kyu) - Vysočany
Čas
Čtvrtek 18:05 - 19:00
Lokalita
Horní Počernice
Škola
ZŠ Ratibořická
Trénink
Začátečníci - Horní Počernice
Čas
čtvrtek 16:15 - 17:00
Lokalita
Horní Počernice
Škola
ZŠ Ratibořická
Trénink
Bílé pásky (9. kyu) - Horní Počernice
Čas
čtvrtek 17:15 - 18:00
Lokalita
Klánovice
Škola
Tělocvična KC Beseda
Trénink
Začátečníci - Klánovice
Čas
Úterý 17:00 - 18:00
Lokalita
Slivenec
Škola
ZŠ Slivenec
Trénink
Pokročilí (9. + 8. kyu)- ZŠ Slivenec
Čas
čtvrtek 16:00 - 16:50
Lokalita
Klánovice
Škola
Tělocvična KC Beseda
Trénink
Bílé pásky (9. kyu) - Klánovice
Čas
Úterý 18:00 - 19:00
Lokalita
Hloubětín
Škola
ZŠ Hloubětín
Trénink
Začátečníci - Hloubětín
Čas
Úterý 16:30 - 17:30
Lokalita
Satalice
Škola
ZŠ Satalice
Trénink
Začátečníci - Satalice
Čas
Čtvrtek 16:30-17:30
Lokalita
Satalice
Škola
ZŠ Satalice
Trénink
Bílé pásky (9. kyu) - Satalice
Čas
Čtvrtek 17:30-18:30
Lokalita
Barrandov
Škola
ZŠ Barrandov
Trénink
Začátečníci - Barrandov
Čas
Středa 14:00 - 15:00
Lokalita
Bohnice
Škola
ZŠ Mazurská
Trénink
Začátečníci - Bohnice
Čas
Úterý 16:30 - 17:30
Lokalita
Kobylisy
Škola
ZŠ Hovorčovická
Trénink
Začátečníci - Kobylisy - Hovorčovická
Čas
Úterý 18:15 - 19:00
Lokalita
Zbraslav
Škola
ZŠ Vladislava Vančury
Trénink
Bílé pásky (9. kyu) - Zbraslav
Čas
od 2.10. pátek 16:00-17:00
Lokalita
Zeleneč
Škola
ZŠ Zeleneč
Trénink
Začátečníci - Zeleneč
Čas
Středa 16:00 - 17:00
Lokalita
Letňany
Škola
ZŠ Fryčovická
Trénink
Začátečníci - ZŠ Fryčovická
Čas
Čtvrtek 17:00-18:00
Lokalita
Letňany
Škola
ZŠ Fryčovická
Trénink
Začátečníci - ZŠ Fryčovická - 2. hodina pro ZŠ Novoborská a Tupolevova
Čas
Čtvrtek 18:00-19:00
Lokalita
Libeň - Palmovka
Škola
ZŠ Bohumila Hrabala
Trénink
Začátečníci - Palmovka
Čas
Pondělí 17:30 - 18:30
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace