Aktuální vývoj situace - aktualizováno 13. 4.

9. 4. 2021

Vážení sportovní přátelé, členové a rodiče, přes veškerá naše očekávání a pozitivní náhled na vývoj situace se opět ukázalo, že naši představitelé žijí absolutně odtrženi od reality běžných lidí a sportovců.

Bohužel současná podmínka sportujících dvojic s 10metrovými rozestupy je zcela nerealizovatelná a nám nezbývá než vydržet do dalšího stupně uvolnění, který snad již bude navržen s použitím rozumu a s ohledem na potřeby sportujících. Zároveň věříme, že se opatření nebudeme dozvídat v ten stejný den, kdy začínají platit.

Uchovejme si pozitivní myšlení a vztah ke sportu, který je současnou situací velmi postižen.


Vážení rodiče a sportovní přátelé,
velmi pozitivně vnímáme zprávy o snad již skutečném uvolnění opatření a možném návratu ke sportu, na který se všichni již tak těšíme.

V současné době velmi aktivně sledujeme veškeré zprávy a dostupné informace ze sportovního prostředí a čekáme na oficiální potvrzení ze strany státních orgánů. Dle aktuálně dostupných informací nepočítá nejbližší uvolnění s možností využití vnitřních sportovišť škol. Věříme, že ke změně dojte v nejbližší době, než tak nastane, jsme připraveni realizovat tréninky na dostupných venkovních sportovištích (či vhodných místech), pokud to alespoň trochu půjde a počasí nám to dovolí. O podrobnostech budeme informovat co nejdříve. 

Nadále platí naše ujištění ohledně rešení kompenzací, o kterém budeme taktéž informovat. 

Těšíme se na brzké setkání. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace