Informace o kompenzacích

15. 5. 2021

Vážení sportovní přátelé,  jsme moc rádi, že již mohou probíhat tréninky, zatím alespoň venku a děti se mohou opět vracet ke sportu.

I přesto, že je pro nás situace velmi finančně obtížná, držíme naše slovo a níže naleznete informace o možnosti kompenzací.  

Ač podle  zákona nemáme povinnost kompenzací, rozhodli jsme se Vám nabídnout možnost kompenzace za odpadlé tréninky, kterými Vám chceme ulehčit situaci, jelikož víme, že dopad pandemie poznamenal i řadu z Vás. Kompenzace můžete uplatnit po přihlášení do našeho informačního systému, kde u profilu člena případně naleznete částku, kterou můžete kompenzovat. Jak jsme již uváděli výše, je pro nás současná situace velice těžká a proto budeme rádi, když ti z Vás, kteří mají tu možnost, nás jako neziskovou sportovní organizaci podpoří tím, že kompenzaci členského příspěvku nebudou uplatňovat, nebo např. uplatní jen část. Nám tento krok velice pomůže. Budeme to vnímat i jako určité gesto podpory a sounáležitosti s naším klubem.

Současně Vás chceme informovat, že v současné době byly upraveny platební údaje v našem informačním systému a odpovídají proběhlým tréninkům a tréninkům po zbytek roku.

Děkujeme za přátelské reakce, které nám průběžně posíláte. Těšíme se na další společné tréninky. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace