Informace o vývoji situace - aktualizováno 6.5.

6. 5. 2020

Vážení rodiče, touto cestou bych Vás rád informoval o aktuální situaci a dalším postupu klubu v této těžké době. 

Jako valná většina subjektů zažíváme i my, v současné době, jeden z nejtěžších okamžiků v historii naší organizace. I přesto, že jsme v kontaktu s vedením škol,  národními svazy a hygienickou stanicí, nikdo nemá v současné době informace, kdy bude možné opět zahájit tréninky v prostorách základních škol a za jakých podmínek. Bezpečností a hygienická pravidla provozování sportovišť se diametrálně liší od pravidel pro školská zařízení. V současné době tedy čekáme na vyjádření příslušných orgánů a reakci ředitelů škol, resp. jejich zřizovatele. Konečné otevření tréninků, tak bude velmi záležet na jednotlivých školách, kdy povolí otevření vnitřních sportovišť. O případných dalších krocích Vás budeme průběžně informovat. 


Jak jsem uváděl v úvodu textu, je pro nás současná situace dlouhodobě a značně komplikovaná a to i po finanční stránce. Máme řadu fixních výdajů, které musíme stále hradit. V současné době ani nelze spoléhat na pomoc od vládních institucí, která  bude pravděpodobně určena provozovatelům sportovišť (pokud vůbec bude). I přesto, že je pro nás situace velmi obtížná a nemáme žádnou povinnost, rozhodli jsme se Vám nabídnout kompenzaci za odpadlé tréninky, kterou Vám chceme ulehčit situaci v budoucnu. V případě Vašeho zájmu Vám budeme převádět část členského poplatku na příští školní rok, resp. si budete moci snížit členský příspěvek v příštím školním roce. Přesná výše bude také vypočítaná podle počtu odpadlých hodin. Z důvodu složité situace nebude možné dělat v této věci výjimky. Uplatnit snížení členského příspěvku budete moci v našem informačním systému od konce letních prázdnin. O přesné výši budete včas informováni. Stejně tak Vás budeme informovat, jak snížení členského příspěvku můžete uplatnit. Jak jsem již uváděl výše, je pro nás současná situace velice těžká a proto budeme rádi, když ti z Vás, kteří mají možnost, nás jako neziskovou sportovní organizaci podpoří tím, že snížení členského příspěvku nebudou uplatňovat. Nám tento krok velice pomůže. Budeme to vnímat i jako určité gesto podpory a sounáležitosti s naším klubem.  

Děkujeme za přátelské reakce, které nám průběžně posíláte. Věřte, že se snažíme ze všech sil dělat maximum možného.

S přátelským pozdravem

Filip Miler

17.4.2020

Vážení rodiče a členové klubu, v současné době samozřejmě sledujeme a vyhodnocujeme vývoj situace, která je značně nejistá a zaznívají často protichůdná vyjádření, tedy abychom do toho nevnášeli ještě další zmatky i my, rozhodli jsme se, že návrhy řešení budeme prezentovat nejpozději 6. 5., kdy už budeme vědět opět o něco víc, zejména jak to bude probíhat s dalším uvolňováním omezení.

Prosíme, zachovejte klubu přízeň a věřme, že se celá situace co nejdříve uklidní.

Váš SPORT CLUB SPIRIT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace