Obnovení tréninků od 5. 5. 2021

30. 4. 2021

Vážení členové, s velikou radostí přinášíme informace o postupném obnovování našich tréninků, které jsme byli nuceni přerušit. V této aktualitě naleznete informace kde a kdy budeme opět fungovat.

Děláme vše pro to, aby se tréninky vrátily k normálnímu stavu, nicméně abychom mohli začít co nejdříve, museli jsme přistoupit na opatření k minimalizaci rizik nákazy. Jsme si jisti, že všichni ještě pár týdnů vydržíme drobné nepohodlí. 

Sraz před vchodem do tělocvičny školy ŽS Gen. Janouška (škola kde probíhají tréninky). 

Tréninky Dance kids – středa 17:00 – 18:00

Dále upozorňujeme, že účast na tréninku je možná pouze za předpokladu dodržování pravidel a podepsání čestného prohlášení zákonným zástupcem:

Čestné prohlášení, které je nutné odevzdat na každý trénink zvlášť (nové) zde: čestné prohlášení (pdf)

Pravidla na tréninku: 

Pravidla platí pro venkovní sportoviště, kde se tréninky konají. Po celou dobu se účastníci řídí pokyny trenérů. Trénink probíhá vždy, pokud není s předstihem odvolán z důvodu nepřízně počasí.

Každý účastník musí před začátkem tréninku odevzdat vyplněné čestné prohlášení:
Čestné prohlášení (pdf), či ke stažení na webu klubu

Před tréninkem

Účastník tréninku – člen – přichází již převlečený do oblečení, ve kterém může cvičit. Převlečení na místě není možné.

Doprovod členů má zákaz vstupu do blízkosti míst, kde bude venkovní trénink probíhat. Členy přebírají na určeném místě trenéři.

Každý člen použije dezinfekční prostředek, který bude na místě k dispozici. Po dobu mimo trénink respektují všichni aktuální platná hygienická opatření (např. ochrana dýchacích cest, rozestupy).

Během tréninku

Cvičenci odkládají respirátory/roušky až po výzvě trenéra. Všichni respektují pokyny trenéra. Současně se v místě nezdržuje doprovod. 

Po tréninku

Po ukončení tréninku si všichni opět vezmou roušky a při odchodu využijí dezinfekčního prostředku.

Po skončení tréninku členové odchází bez zbytečného odkladu z prostor sportoviště. Přísný zákaz shlukování dětí i rodičů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace