Pravidla fungování v tréninkových prostorách

23. 9. 2020

Vážení rodiče, touto cestou Vás informujeme o aktuálním preventivním postupu před, během a po tréninku, a to s ohledem na současnou hygienickou situaci.

Můžeme Vás uklidnit, že aktuální informace, které máme z odborného prostředí, nepočítají se zavíráním základních škol, kde naše tréninky probíhají.  Stejné stanovisko také máme ze střešních organizací. Tedy nepředpokládáme hromadné přerušení tréninků. Z informací, které jsou, může maximálně dojít ke krátkodobému omezení úzké skupiny kolem rizikové osoby. Taková situace zatím na žádném našem tréninku nenastala a děláme vše pro to, aby to tak zůstalo. Pokud by došlo ke krátkodobému uzavření některé skupiny, pak jsme připraveni prodlužovat tréninky na konci školního roku a to zejména s ohledem na to, že ve většině našich tréninkových míst probíhají standardně tréninky do začátku června. Případně jsme připraveni kompenzovat tréninky i jiným způsobem. 

Tedy aktuální postup je následující: 

Obecné podmínky: Dítě (člen), který má příznaky respiračního onemocnění, je v karanténě, nebo který byl v kontaktu s nakaženou osobou, nesmí navštěvovat tréninky. Osoba, která bude mít příznaky, může být z hodiny vyloučena. 

Před tréninkem: Vstup do budovy je povolen pouze členům klubu (dětem) a to s rouškou a po dezinfekci rukou. Dezinfekce bude k dispozici u vstupu. Doprovod má vstup do budovy zakázán. 

Během tréninku: Tréninky probíhají bez roušky. Cvičenci odkládají roušky až po výzvě trenéra. K uložení použijí přinesený obal (sáček, pytlík apod.). Všichni respektují pokyny od trenéra. 

Po tréninku: Po ukončení tréninku si všichni opět vezmou roušky a při odchodu využijí dezinfekčního prostředku. Po skončení tréninku členové odchází bez zbytečného odkladu z prostor sportoviště. 

Děkujeme Vám za spolupráci a těšíme se na společné tréninky.

SPORT CLUB SPIRIT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace