Volejbal při ZŠ Černý Most 12-17 LET

Lokalita: Praha 9 - Černý Most
Škola: ZŠ Gen. Janouška
Adresa: Generála Janouška 1006
Praha 9
GPS: 50.1039986, 14.5684306
Rozpis tréninků: Čtvrtek 18:30-19:30
První trénink: 21.9.2023
Poslední trénink: Garance 30 hodin

Přihlášení do kurzu můžete provést v našem informačním systému.
přihlášení do systému

GARANTUJEME KOMPENZACE v případě uzavření tělocvičen.

Informace pro nové zájemce:

Tento kurz volejbalu je určen pro všechny děti bez rozdílu pohlaví, či váhy. Tréninky jsou otevřeny i úplným začátečníkům. Děti a mládež se v přátelském prostředí, naučí zábavnou formou, jeden z nejpopulárnějších sportů současnosti. Zejména plážový volejbal zažívá v posledních letech značnou oblibu. Sport, se kterým se mohou děti a mládež setkat nejen ve školách, ale také např. u vody na beach kurtech, či na dovolených.

Koncept hodiny:

"Volejbal při škole" je skvělým místem, kde se děti a mládež mohou seznámit s volejbalem, a to v blízkosti svého bydliště, či školy. Tréninky zpravidla probíhají 1 x týdně. V rámci tréninkového programu se každý žák naučí pracovat s míčem, komunikovat se spoluhráči, pracovat na sobě a zdokonalovat se. To vše v přátelském kolektivu. Stranou pochopitelně nezůstává ani zlepšení si fyzické kondice a všeobecný sportovní rozvoj. Tréninky jsou koncipované tak, aby se začátečník mohl v budoucnu věnovat, jak klasickému volejbalu, tak i beach volejbalu (plážovému volejbalu).

Poté co dítě zjistí, že se volejbalu chce věnovat více než 1 x týdně, může přejít z kroužku do jednoho z našich tréninkových center, kde máme soustředěny soutěžní týmy, či do spřáteleného klubu a třeba hrát i ligové soutěže. Záleží však jen na dítěti a rodiči, zda se bude chtít věnovat volejbalu rekreačně, či profesionálně. Tento kurz je tak ideálním místem, kde je možné s volejbalem začít, vyzkoušet si ho, nebo kde si děti a mládež mohou jen tak zahrát se svými kamarády pod dohledem profesionálních trenérů.

Jak a kdy se přihlásit na trénink: 

Na většině kurzů je omezena kapacita počtu dětí. Před prvním tréninkem proto, ve vlastním zájmu, přihlaste dítě na tréninky prostřednictvím našeho informačního systému. Poté můžete v klidu přijít na trénink a vše si vyzkoušet. Ač jsme přesvědčeni, že se tomu tak nestane, máte možnost se po první hodině odhlásit a to prostřednictvím emailu. 

Jak bude první hodina vypadat, co s sebou apod.?

Před první hodinu doporučujeme přečíst si dokument Často kladené otázky, kde jsou odpovědi na většinu otázek.

Co děti potřebují:

Volejbal má výhodu v nenáročnosti sportovního vybavení. Děti na první trénink potřebují pouze:
Tričko, kraťasy.
Pevnou obuv s bílou podrážkou.
Nákolenky nejsou u mladších dětí nutné. U starších jsou však v průběhu roku velmi doporučené.
U dětí s dlouhými vlasy - gumičku do vlasů.
Dobrou náladu

Tradice a zázemí klubu

Mezinárodní úspěchy

Nízká cena

Učíme vítězit i skousnout prohru

Učíme překonávat překážky

Profesionální trenéři

Akce pro děti

Doporučují nás lékaři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace